top of page

KLASIKINĖ APLINKA.

MODERNUS POŽIŪRIS.

VIETA

Klasika alsuojančiame verslo centre jungiasi A klasės biurų patalpos, parduotuvės, galerija, šiuolaikiniai barai,

restoranai, turizmo agentūros.

Vilniaus gatvė, kurioje veika verslo kompleksas 31/1 PLAZA yra viena pagrindinių Vilniaus miesto alėjų, šalia Gedimino prospekto ir čia pat pasiekiamo sostinės Senamiesčio.

Tai – patogi miesto vieta. Vos už 2 minučių kelio – Lietuvos Seimas, Prezidentūra,  bankų – Swedbank, SEB, DnB Nord, Unicredit būstinės, daugiau kaip 20 kavinių ir barų, viešbučiai Novotel, Scandic, Artis, parduotuvių pasažai ir kiti verslo centrai.

Vilniaus centre

ĮRANGA

Pilnai įrengti biurai

A klasės biurų erdvę sudaro 2500 kvadratinių metrų, išsidėsčiusių antrame ir trečiame pastato aukštuose.
Pilnai įrengtuose biuruose – kiliminė arba mozaikinio parketo grindų danga, klasikiniu stiliumi dekoruotos sienos ir lubos, įrengtas klasikinis apšvietimas ir istorinės koklinės krosnys.

 

Biurų erdvėje įrengti:

> pokalbių (derybų) kambariai
> kompiuterių ir telefonų tinklas
> serverių spintos
> ventiliacija
> oro kondicionavimo sistema
> virtuvės ir tualeto kambariai
> apsaugos kameros
> apsaugos sistemos

Verslo centre 31/1 PLAZA – privati požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, talpinanti 58 automobilius.

ISTORIJA

Tai – vienas seniausių Vilniaus gyvenamųjų namų, klasikinis senosios sostinės architektūros pavyzdys. Šis pastatas yra statinių komplekso, priklausiusio Vilniaus universitetui, dalis.

Pastato erdvėse atkurta XVIII - XIX a. sienų ir lubų tapyba, atidengtos ypač vertingos tapytos medinės lubos iš renesanso ir ankstyvojo baroko laikotarpio. Ąžuolo lentos ir sijos ištapytos akanto lapais, toks pats motyvas – ir sienų tapyboje. Pastate yra patalpų, kuriose atidengtas kelių istorinių laikotarpų dekoras: galima gėrėtis renesanso, baroko ir klasicizmo epochoms būdinga sienų puošyba.

spūdingus interjerus, senąsias krosnis pavyko restauruoti, nes pastatas visada turėjo šeimininkus. Namas Vilniaus ir Islandijos gatvių kampe yra minimas dar 1764 m. Pirmasis mūrinis statinys neišliko. Apie dviaukštį su rūsiais namą liudija vėlesnieji – 1889 m. – namo planų dokumentai. Pastatas buvo rekonstruotas net keturis kartus – 1889, 1922, 1927 ir 1938 metais. Naujausia pastato rekonstrukcija atlikta 2008 metais.

bottom of page